Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/mozwarszawa/ftp/panda/core/model/modx/modcachemanager.class.php on line 580
PIERWSZA GALA Warszawskiego Konkursu Zoologicznego IRBIS | Fundacja Panda

Fundacja Panda od zawsze współpracuje z Działem Dydaktycznym Warszawskiego ZOO. W ostatnim roku mieliśmy przyjemność wspierać organizację uroczystej gali Pierwszego Warszawskiego Konkursu Zoologicznego IRBIS. Ideą tego przedsięwzięcia było zaangażowanie młodzieży szkolnej w poszerzenie wiedzy na temat zwierząt, naturalnego środowiska, ekologii oraz ogólnie ochrony przyrody.  Konkurs miał zasięg ogólnowarszawski i wzięło w nim udział kilkudziesięciu uczniów z ponad 30 szkół. Miał trzy etapy – i właśnie trzeci z nich oraz uroczysta gala odbyły się na terenie naszego Ogrodu.

Podczas trzeciego etapu konkursu  jak również gali  – dzięki  wsparciu jednego z naszych sponsorów: Piekarni-Cukierni Putka  – laureaci i zaproszeni goście mieli okazję degustować przepyszny tort i wspaniałe ciasta. Jak wiadomo –droga do serca prowadzi przez żołądek  – zatem mieliśmy szansę osiągnięcia absolutu, gdyż intelektualna uczta została dopełniona  rozkosznymi smakami na podniebieniu.