Firmy

  • AquaEl

    Ryby
  • Galeria Mokotów

    2 Foki
  • Vitis Pharma

    Surykatka
  • Klinika Medyczna IBIS

    Ibisy
  • Koleje Mazowieckie

    Jak
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Polonii

    Jaguar
  • Urząd Gminy Bemowo

    Jelenie sika
  • KAN

    Kangur
  • TRAVELReps

    Kondor Wielki
  • PROBIS

    Koń Przewalskiego
  • Skarbnica Narodowa

    Kukabura
  • Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

    Lemur KATTA
  • Randstad Polska

    Lemur KATTA
  • Krajmed Cenutrm Medyczne

    Lew
  • Taka Paka Design

    Makak
  • Alfa-Lek

    Jaguar
  • REHEXPERT

    Pelikany
  • SMS365.pl

    Pigmejka
  • FUTURE CENTRE TRAINING CORPORATION

    Pigmejka
  • Zielona Budka

    PINGWINY
  • NICKELODEON

    Serwal
  • Mini Mini + HD, NC+ Silver i teleToon + HD

    Akwarium
  • Lotnisko Chopina w Warszawie

    Słonica Fryderyka
  • HIPP Polska sp. z o.o.

    Słoń Leon
  • Bireta

    Sowa płomykówka
  • VISTRA

    Szympansy
  • Ogrody o Zielonych Progach

    Tamarynka Białoczuba
  • Agencja Interaktywna Vertes Group Sp. z o.o.

    Tygrysica
  • firma WURTH

    Zebra
  • Granna

    Zebra
  • Bank Pekao S.A

    Żubry
  • Kozia Zagroda

    Kozy
  • ROLESKI

    Niedźwiedź polarny
  • Port Praski

    Pigmejka, Jelonek Pudu, Czapla Złotawa
  • Chartered Institute of Management Accountants Instytut Oddział w Polsce

    Flaming
  • SuperDrob S.A.

    Bociany
  • Gazeta Polska

    Orłan
  • GALERIA SKLEP KROKODYLEK

    Krokodyl syjamski
  • Dzień Dobry TVN

    Osioł
  • Toyota Żerań

    Foka
  • OSEC

    Goryl Azizi
  • CH. Wileńska

    Kot argentyński
  • Hulakula

    Słoń i Gibon
  • Bellisima

    Kangur
  • RETINA Przychodnia i Szpital Okulistyczny

    Gołębie
  • Gaspol Energy

    Puchacz
  • Lotte Wedel sp. z o.o.

    Zebra
  • Wonga.pl

    Foka
  • Uniwersytet Warszawski

    Kangur
  • INTENSON EUROPE Sp. z o.o.

    Bongo
  • Poczta Polska

    Orłan
  • Unique Choice

    Kapucynka
  • FOOTBALL ACADEMY Warszawa

    Lemur Katta
  • NOLTA Career Experts

    Łabędź
  • K.O.N. PROFES

    Bizon
  • Sala Zabaw Małe Zamieszanie

    Wikunia
  • Zespół muzyczny "Wszyscy byliśmy harcerzami"

    Surykatka
  • Wilga

    Wilga
  • Fundacja Football Academy Group

    Lemur Wari

Osoby prywatne

  • Beata Pułaska Jan Turyna

    Ara Zielonoskrzydła
  • Julia i Hania Bator

    Ara Zielonoskrzydła
  • Piotr Słodkowski

    Czapla Złotawa
  • Alicja i Andrzej Kołata

    Gęś Gęgawa i Gołąb Czarny
  • Marta Słomińska

    Grzechotnik
  • Alicja Zięba, Bogumiła Swoboda

    Kapucynka
  • Eugeniusz Dziekoński

    Orzeł stepowy
  • Ola Elwertowska

    Likaon
  • Magda Jagiełło-Szostak

    Manul
  • Bogumiła Kobylińska

    Nietoperz Ultima Thule
  • Kuba Gąsiewicz

    Sowa uszatka
  • Magdalena Pocheć

    Oryks
  • Joanna Ryciak

    Osioł Domowy
  • Irena Makowiecka

    Puchacz
  • Barbara Grabarczyk

    Pudu
  • Hesia Drewnowska

    Puszczyk mszarny
  • Ewa Pawłowicz

    Surykatka
  • Ada Skubis

    Surykatka
  • Justyna i Tomek Chętnik

    Tamaryna białoczuba Minnie
  • Basia i Grześ Osmólscy

    Tukan Toko
  • Ewa Łętowska

    Takin
  • Anna Szcząska

    Waran
  • Ewa i Rafał Bator

    Ara zielonoskrzydła
  • Eugeniusz Dziekoński

    Orzeł stepowy
  • Andrzej Kumanek

    Koroniec
  • Mrozek Włodzimierz

    Żółw
  • Anna Szcząska

    Waran
  • Magda Szostak-Jagiełło

    Manul
  • Maja Szuster

    Lemur Wari
  • Jan Turyna

    Papuga
  • Joanna Tomasz Jakubowscy

    Surykatka
  • Anna i Tomasz Anderszewscy

    Ara Zielonoskrzydła
  • Rada Rejsu

    Żółwie
  • Joanna Polowa i Karol Rybiński

    Drzewołaz
  • Magda Wediuk-Fick

    Sajmirka
  • Antoni Kruszelnicki

    Żółw długoszyjny
  • Marek Śledzewski

    Węże
  • Marcin Tyszka

    Lemur katta
  • Michał Michałowski

    Sajmirka
  • Piotr Słodkowski

    Czapla
  • Anna, Tomasz i Franek Kotuszewscy

    KONDOR
  • Magdalena Jagiełło-Szostak

    LEMUR WARI
  • Martynka Solarska

    KAPUCYNKA
  • Magdalena Stobińska

    MANUL
  • Ania Bilny i Krzysztof Sachanowicz

    Żółw błotny
  • Wojciech Sosnowski

    Sajmirka
  • KREATYWNE ROZWIĄZANIA SZKOLENIOWE – Joanna Małachowska

    Emydura czerwonobrzucha
  • Marcin Rzońca

    Surykatka
  • Urszula Groll

    Jelonek Pudu
  • Katarzyna Syrówka

    Żółw
  • Michał Mentel

    Manul

Szkoły

  • Akademia Przedszkolaka

    Daniel
  • Szkoła “La Fontaine”

    Koroniec
  • Szkoła Podstawowa nr 289 w Warszawie

    Osioł Somalijski
  • Przedszkole nr 183

    Tamarynka białoczuba
  • Szkoła Podstawowa nr 42

    Lemur Kostek
  • Przedszkole 3

    Kangurzyca
  • Przedszkole 135

  • Przedszkole 226

    Surykatka
  • Przedszkole 253

  • Szkoła Podstawowa nr 140

    Osioł
  • Szkoła Podstawowa nr 87