"Pro Bono Hominum et animalium"

DLA DOBRA LUDZI I ZWIERZĄT

Honorowi Ambasadorzy naszej Fundacji to osoby, które podziwiamy za ich charakter, które cenimy i szanujemy za ich dokonania, które z poświęceniem wykorzystują swój talent, swoją wiedzę i sławę, które stanowią wzór do naśladowania. Cechuje ich empatia i prawdziwa chęć niesienia pomocy innym.

Dzięki ich wsparciu odnosimy sukcesy
Ambasadorzy Fundacji PANDA zawsze działają pro-bono.
.
Z  wdzięcznością za wyjątkowe zaangażowanie w realizację statutowych celów fundacji PANDA, mamy zaszczyt potwierdzić, że p. Karol Wójcicki i Anna Guzowska zostali uhonorowani tytułem


AMBASADOR
FUNDACJI PANDA

 

Karol Wójcicki – człowiek, który mierzy wysoko … „z głową w gwiazdach”

Popularyzator astronomii, dziennikarz naukowy, prezenter telewizyjny. Twórca największego w Polsce astronomicznego fanpage  „ Z głową w gwiazdach” na Facebooku.

„ZOO na przestrzeni lat przeszło niezwykłą metamorfozę, co w dużym stopniu jest zasługą właśnie Fundacji Panda. Dzięki zebranym przez nią pieniądzom zwierzaki mają bogatsze menu, do ZOO udało się sprowadzić słonie i nosorożce, wyremontować wybieg dla goryli, zmodernizować wybieg dla żyraf czy wprowadzić szereg ulepszeń umilających pobyt zwiedzającym. A to tylko wierzchołek góry lodowej!
Móc swoimi działaniami wesprzeć pracę Fundacji i wspomóc rozwój Warszawskiego ZOO to olbrzymi zaszczyt! :)”

 

Anna Guzowska – olimpijka,  polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach sprinterskich.

Najbardziej lubię w warszawskim ZOO obserwować gepardy, choć przyznam, że robię to z lekkim uczuciem zazdrości. Są przecież o tyle szybsze ode mnie... Ale, gdy słucham o ich szlachetnym charakterze to zazdrość mija, a pozostaje tylko sympatia dla tych pięknych kotów. Jestem przekonana, że polubię też alpaki. Za to, że są tak kontaktowe, łagodne, i że będą pomagać dzieciom.

Cieszę się, że mogę pomóc ♥