Klub Miłośników Warszawskiego ZOO

istnieje już ponad 20 lat!

Zapraszamy do naszego Klubu! Osoby naprawdę zainteresowane tym, co nowego dzieje się w ZOO – podczas klubowych spotkań mają okazję do rozmowy z naukowcami, z opiekunami zwierząt, którzy opowiadają o nieznanych powszechnie historiach swoich podopiecznych, poznają ogród w sposób niedostępny dla większości zwiedzających.

Żeby zostać członkiem Klubu, zajrzyj na naszą zrzutkę na portalu zrzutka.pl <LINK> Od kwoty 100 zł miesięcznie możesz uczestniczyć we wszystkich spotkaniach, a po 3 wpłatach uroczyście wręczymy Ci Honorową Kartę Wstępu (roczny bilet) do naszego ZOO. 

Zapoznaj się również z możliwością Honorowej Adopcji jednego z naszych podopiecznych. Więcej informacji w zakładce Adopcja.

CAŁY ŚWIAT W PIGUŁCE – czyli poznajemy świat z 

Na naszych Klubowiczów czeka wiele atrakcji:

  • afrykańskie safari, czyli odwiedziny u najniebezpieczniejszego zwierzęcia świata- hipopotama, bliskie spotkanie z żyrafą - symbolizującą  piękno, tajemnicę, cierpliwość, elegancję, inteligencję, ochronę, współpracę, wdzięk, rycerskość ….  słowem  zwierzę – ideał. A to nie wszystkie atrakcje! Zwierząt pochodzących z Afryki jest u nas wiele.

     

 

  • wyprawy azjatyckie – wielbłądy, pandy rude, lamparty, jaki, małpy, nahury, nosorożce pancerne…

   

 

  • Świat gadów, płazów i innych wodnych osobników

 

  • Koło podbiegunowe – niedźwiedzie polarne

 

oraz nasze skarby narodowe: żubry, żółwie błotne i bociany.

Niełatwo jest opisać wrażenia. Tete-a- tete z najniebezpieczniejszym zwierzęciem świata to coś, co zostaje długo w pamięci. Nawet dla tych, którzy wielokrotnie uczestniczyli w prawdziwym afrykańskim safari, jedynym komentarzem było – WOW!

 

Spotkania o poranku w pierwszych promieniach słońca, nocne zwiedzanie z latarkami – takie wspomnienia na długo pozostają w pamięci.

  

Najważniejsze jest to – że pieniądze  otrzymane od naszych sponsorów i darczyńców przeznaczane są na rozwój naszego Ogrodu i edukację ekologiczną. Każdy klubowicz jest więc współautorem naszych sukcesów i przyczynia się do tego, że nasza ekspozycja jest coraz bardziej atrakcyjna.

Członkami Klubu Miłośników Warszawskiego Ogrodu ZOOlogicznego są firmy i osoby prywatne – sponsorzy i darczyńcy naszej Fundacji.