Klub Miłośników Warszawskiego ZOO

istnieje już od 10 lat

Zapraszamy do naszego Klubu! Osoby naprawdę zainteresowane tym, co nowego dzieje się w ZOO – podczas klubowych spotkań mają okazję do rozmowy z autorami naszego czasopisma, z opiekunami zwierząt, którzy opowiadają o nieznanych powszechnie historiach swoich podopiecznych, poznają ogród w sposób niedostępny dla większości zwiedzających.

Spotkania o poranku w pierwszych promieniach słońca, nocne zwiedzanie z latarkami, rejsy łódką na wyspę lemurów – takie wspomnienia na długo pozostają w pamięci.

W ramach składek członkowie Klubu dostają roczny bilet wstępu do ZOO i prawo uczestnictwa w tych wszystkich wydarzeniach. Najważniejsze jest to – że składki w całości przeznaczane są na rozwój naszego Ogrodu i edukację ekologiczną. Każdy klubowicz jest więc współautorem naszych sukcesów i przyczynia się do tego, że nasza ekspozycja jest coraz bardziej atrakcyjna.

O szczegółach dowiedzieć się można z naszej strony internetowej i w siedzibie Fundacji PANDA, gdzie w sklepiku można też kupić sympatyczne pamiątki.

Zapraszamy też do fundacyjnej restauracji „TEMBO” w słoniarni na smaczne i ekologiczne posiłki.

Cały dochód na rzecz zwierząt!!!!!!!