PRZYJMUJEMY  ZAPISY NA PÓŁKOLONIE LETNIE!!!

 

„Cały świat w pigułce” – czyli
w pięć dni dookoła świata.” –dni dookoła świata.


W taką podróż zabierze Warszawki Ogród Zoologiczny uczestników półkolonii, w podróż pełną przygód, tajemnic i zabawy.


Kulturę krajów afrykańskich przybliży wam znany z wielu działań artystycznych Ricky Lion z Konga. Poznacie mity i legendy afrykańskie, dowiecie się jak ważny jest szacunek dla przodków, kultury i przyrody, jak duże znaczenie mają zwierzęta w życiu ludów afrykańskich. Podczas „warsztatów bębniarskich” nauczycie się grać na afrykańskich instrumentach ludowych. Prawdziwą gratką będzie nauka rytualnych tańców afrykańskich.


Przygotowany przez Ricky Liona program spowoduje, że odległe miejsca Afryki, gdzie żyją inne zwierzęta, rosną inne rośliny, ludzie inaczej wyglądają, okażą się zaskakująco bliskie.


Wspólne II śniadania będą okazją do tworzenia autorskich, niepowtarzalnych kompozycji graficznych na talerzach. Tak samodzielnie przygotowane posiłki na pewno będą lepiej smakowały i nawet najbardziej wybredni nie będą mieli powodów do narzekań.


Każdego dnia zadaniem dzieci będzie przygotowanie posiłku dla zwierząt oraz ich karmienie, a także obserwacja zabiegów pielęgnacyjnych.  Będzie to też okazja do spotkań z ich opiekunami, którzy chętnie wszystko opowiedzą o swoich podopiecznych.


Nowy dzień, to nowe zwierzę ale to niespodzianka…


Planując program zajęć półkolonii zimowych, wzięliśmy pod uwagę potrzebę wypoczynku dzieci po kilkumiesięcznej, wytężonej pracy w szkole uwzględniając ich indywidualne potrzeby i zainteresowania. Celem planowanych zajęć jest  zapewnienie dzieciom atrakcyjnego i bezpiecznego wypoczynku, rozwijanie zainteresowań poznawczych, społecznych i artystycznych, otwieranie się na różnorodność kulturową, integracja grupy poprzez zajęcia ruchowe z muzyką, spotkania ze zwierzętami, zajęcia plastyczne, teatralne z teatrem LALKA oraz gry i zabawy, kształtowanie aktywnej i kulturalnej postawy, rozwijanie wyobraźni twórczej.
Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej kadry i obsługi .


Mamy nadzieję, że ferie w ZOO pozostaną na długo w waszej pamięci.


                                                                                    Zapraszamy!


Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat.
Zajęcia rozpoczynają się od godz. 8:00 i kończą o godz. 17:00Cena turnusu: 800 zł.  

TERMIN:
I turnus: 2-6 lipca 2018r.
II turnus: 16-20 lipca 2018r.

 

DO POBRANIA


REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA


 

KONTAKT:  
Bożenna A. Krzemińska, tel. 664 954 083,  e-mail: panda@zoo.waw.pl