Choć prognozy pogody nie były dla nas łaskawe, to jednak byliśmy przekonani, że niezależnie od aury nasze wydarzenie będzie pełne radości i uśmiechu zaproszonych Gości.

Podczas przygotowań towarzyszył nam deszcz, jednak panie z fundacji Dziecięca Fantazja były przygotowane na taką ewentualność i na polanie stanęło kilka namiotów, które miały za zadanie chronić wszystkich przed spadającymi z nieba kroplami. Kiedy jednak zbliżała się godzina 16, ku naszej wielkiej radości i zaskoczeniu, słońce wyszło zza chmur. Zaraz potem zaczęli przybywać pierwsi uczestnicy.

Wszyscy Goście w pierwszej kolejności byli proszeni o zgłoszenie się do rejestracji. Tam zapoznawali się z regulaminem wydarzenia, podpisywali listę obecności oraz oświadczenie o stanie zdrowia. Każdy mógł również zdezynfekować ręce i otrzymywał maseczkę ochronną. Te wszystkie środki miały za zadanie zapewnić maksymalne bezpieczeństwo sanitarne wszystkim uczestnikom wydarzenia. Nie zapomnieliśmy bowiem o pandemii i zależało nam na tym, żeby każdy podczas Wieczoru Marzeń mógł się czuć bezpiecznie i komfortowo.

Na naszych Gości jak co roku czekało mnóstwo atrakcji. Na polanie artyści z teatru Mimello uczyli wszystkich chętnych cyrkowych sztuczek i prezentowali swoje umiejętności przy aplauzie obecnych. Każdy mógł spróbować swoich sił w kręceniu hula hop czy żonglowaniu, co sprawiło wielką frajdę zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom. Dzieci spragnione ruchu i przygody mogły skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni oraz Euro-bungee, na którym skakały do samego nieba. Towarzyszyły temu okrzyki pełne ekscytacji i radości. W drugiej części imprezy przyszła pora na występ artystów z Teatru Lalka oraz pokaz zdumiewających eksperymentów chemicznych. Aktorzy i naukowcy angażowali w swoje występy publiczność tak, że nikt nie miał okazji się nudzić nawet przez chwilę. Każdy z Uczestników mógł także udać się na zwiedzanie ZOO i z bliska przyjrzeć się życiu zwierząt.

 

Wraz z fundacją Dziecięca Fantazja zadbaliśmy o to, żeby żadnemu z naszych Gości nie zabrakło energii do zabawy. Na dzieci i rodziców czekały pączki, słodkie bułeczki, różnego rodzaju słodycze, owoce i napoje. Na środku polany zapłonęło także ognisko, na którym można było własnoręcznie upiec pyszną kiełbaskę lub pianki. Dużą popularnością cieszyły się również lody, których smak każdy mógł wybrać sobie samodzielnie. Jesteśmy pewni, że podczas Wieczoru Marzeń nikt nie był głodny ani spragniony.

Wszystkie dzieci uwielbiają prezenty, dlatego dla każdego Uczestnika przygotowaliśmy nie jedną, a cztery duże torby pełne niespodzianek. Wzbudziły one reakcje pełne niekłamanej radości i zaskoczenia wśród obdarowanych nimi dzieci. Słodycze, maskotka, zestaw kosmetyków, książki, puzzle, zeszyty i mnóstwo innych drobiazgów będą przypominać naszym Podopiecznym o wspólnie spędzonych chwilach jeszcze długo po naszym spotkaniu.

Tegoroczny Wieczór Marzeń jak zawsze okazał się wielkim sukcesem i jesteśmy pewni, że pozostawił on wspaniałe wspomnienia w sercach wszystkich Uczestników. Dowodem na to są szerokie uśmiechy na twarzach naszych Gości, które udało się uwiecznić na zdjęciach. Cieszymy się, że mogliśmy podarować dzieciom zmagającym się z różnego rodzaju chorobami i niepełnosprawnościami oraz ich rodzinom chwile pełne zabawy i beztroski.

Organizacja Wieczoru Marzeń nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych wspaniałych sponsorów i darczyńców. Z całego serca dziękujemy!